• Plastyka VII

• Drodzy uczniowie, witam serdecznie po przerwie w zdalnym nauczaniu ponownie spotykamy się przed komputerem po to byście mogli realizować program nauczania z przedmiotu muzyka. tutaj będę zamieszczał podobnie jak niegdyś tematyz muzyki i ćwiczenia , które powinniście zrobić i odesłać na  mojego maila tj: mjakubiszyn@wp.pl , jeśli nie możecie to proszę zrobić zdjęcie zrobionego zadania i wysłać na nr 793 718 178. Jeżeli nie poziadacie internetu to prosze przynajmniej o smsa o treści że "zadanie zrobione" i imię nazwisko i przedmiot.

Lekcja 10 strona 26/ 04.11

Film: Dadaizm i surrealizm,

Temat:Sztuka dadaistów i surrealistów.

Ćwiczenia:

1.Scharakteryzuj krótko sztukę dadaizmu i surrealizmu.

2. Dla chętnych - wykonaj pracę inspirowana metodami dadaistów lub surrelaistów

Życzę miłej nauki i dużo zdrowia, powodzenia!