• Koło art.

•  Drodzy uczniowie !

Witam na stronie Koła Artystycznego.

W ramach działalności koła przygotowujemy oprawę muzyczną  apeli i uroczystości szkolnych (zdjęcia w galerii) oraz niejednokrotnie reprezentujemy nasz ośrodek poza jego granicami.Tutaj też uczymy się rytmiki  i śpiewu.  Doskonalimy umiejetności plastyczne poprzez uczestnictwo   w konkursach. Ostatnio prace nasze zostały zaprezentowane w konkursie plastycznym w Tanowie.    Udział w nim wzięły:  Marika Kuziak i Anna Broda i w wystawie prac gdzie przewodnim tematem był temat "Stop agresji", "Stop przemocy", prace zostały zaprezentowane w trakcie    "Dnia Profilaktyki",   który   odbył się   w ośrodku.

Występ   Klaudii  Szpilskiej  został  także doceniony  w konkursie "Piosenka jest dobra na szystko ",   który     odbył się 22.04    w   Szczecinie oraz w trakcie Festiwalu Dziecięcego "Zuzia" który odbył się 29.05 w Widuchowej  . W ramach zajęć    współpracujemy  z  CHCK , gdzie   udało się nagrać mini-płyte Klaudii , premiera płyty miała miejsce 28.05 w Starostwie Powiatowym w Gryfinie.

Zapraszamy do uczestnictwa w każdy poniedziałek sala nr 13, godz.1415 - 1500.

Marek Jakubiszyn.

Spotkanie z gitarzystą.                          Laureaci konkursu plastycznego.                      Wystepy w Moryniu.

Nagrania w CHCK                Koncert kolęd w CHCK         Warsztaty plastyczne w Goszkowie

Festiwal Piosenki Dzieciecej "Zuzia"               Wystawa plastyczna - "Wiosenne pejzaże"

-29.05                                                                        - 22. 05.16