Nawigacja

 • Uratować komuś życie - teraz już łatwo!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Warsztaty z udzielania pierwszej

  pomocy przedmedycznej

  Jak co roku 19 marca podczas rekolekcji wielkopostnych nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Młodzież z naszego Ośrodka uczyła się jak wezwać pomoc korzystając z telefonu komórkowego, ćwiczyła sprawdzenie przytomności i oddechu u poszkodowanego. Ostatnim etapem warsztatów była resuscytacja krążeniowo - oddechowa, czyli sztuczne oddychanie i uciski klatki piersiowej. Uczniowie ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy na fantomach, w które wyposażona jest nasza szkoła. Uczniowie nie tylko ciekawie i miło spędzili czas, ale co najważniejsze mogli uzupełnić wiedzę, rozwijać i utrwalać umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy, która może kiedyś uratować komuś życie.

  Uratować komuś życie - teraz już łatwo! - Obrazek 1    Uratować komuś życie - teraz już łatwo! - Obrazek 2

  E. K.

   

 • REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

  REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2018

  Tegoroczne rekolekcje wielkopostne będą trwały od 19.03.2018- 21.03.2018r. Przez trzy dni będziemy spotykać się w kościele św. Trójcy w Chojnie oraz na zajęciach warsztatowych w Ośrodku. Zachęcam do aktywnego udziału i zaangażowania.

  JAGWIGA LIPIŃSKA

   

  OTO LINK DO PLANU REKOLEKCJI

  REKOLEKCJE__WIELKOPOSTNE_1.pdf

 • Przekaż 1% podatku

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Przekaż 1% podatku na Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie,
  to z pewnością mocno zaprocentuje.

  Rozwijamy pasje naszych dzieci i młodzieży,
  ze wszech miar dążymy do przywrócenia im sprawności.

  Przekaż 1% podatku - Obrazek 1

   

  Dzięki tej darowiźnie będziemy mogli kupić kolejne pomoce dydaktyczne, które będą wykorzystywane na wielu formach zajęć m.in. zajęciach sportowych i pozalekcyjnych pomagając tym samym w rozwijaniu zainteresowań i umiejętności naszych uczniów.

   

  Przekaż 1% korzystając z poniższej instrukcji (PIT 37)

  Przekaż 1% podatku - Obrazek 2

   

  Serdecznie dziękujemy dotychczasowym Darczyńcom!


  Zapewniamy, że pozyskane z tegorocznej akcji środki finansowe zostaną bardzo dobrze wykorzystane i przeznaczone na potrzeby naszych uczniów.
  Za wsparcie bardzo serdecznie dziękujemy.

   

 • Wyjazd do Centrum Wodnego „Laguna” w Gryfinie

            8 marca  2018 r. uczniowie oddziału klasowego II-III Szkoły Podstawowej przy SOSW w Chojnie razem ze swoją wychowawczynią  p. Dorotą Wiatrowską wybrali się do  Centrum Wodnego  „Laguna”  w Gryfinie. Celem wyjazdu było kształtowanie nawyków prozdrowotnych, zapoznanie uczniów z podstawowymi umiejętnościami poruszania się w wodzie oraz wdrażanie do aktywnego i kulturalnego spędzania czasu wolnego. Podczas 2 godzinnego pobytu w centrum zabaw  wodnych uczniowie skorzystali  z basenu z falą, ze zjeżdżalni wodnych,  jacuzzi, basenu z dziką rzeką oraz z kąpieli w solance. Wszyscy zgodnie twierdzili, że jest fantastycznie i chcieli zostać jak najdłużej. W drodze powrotnej uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami z pobytu na basenie. Czas spędzony na basenie  dla wszystkich był  świetną zabawą.

  Wyjazd do Centrum Wodnego „Laguna” w Gryfinie - Obrazek 1  Wyjazd do Centrum Wodnego „Laguna” w Gryfinie - Obrazek 2

  Aby zobaczyć więcej zdjęć kliknij link   http://soswchojna.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=222 

  B.Z

 • Znamy Prawa i Obowiązki ucznia, wychowanka

                14 marca  odbyły się zajęcia , które miały na celu przypomnienie i utrwalenie praw i obowiązków ucznia, wychowanka zapisanych w Statucie Ośrodka.  Na początku wychowankowie przypomnieli swoim kolegom i koleżankom, jakie są ich podstawowe obowiązki. Prawo czy obowiązek? – wszyscy wychowankowie utrwalali treści zapisane w Statucie Ośrodka poprzez losowanie karteczek  z rozsypanki i decydowali czy jest to prawo czy obowiązek ucznia, wychowanka internatu. Praca w grupach pt. ,, Prawda czy fałsz’’? pozwoliła uczniom na prawidłowe stwierdzenia stosowanych reguł i praw w codziennym życiu. Uczniowie chętnie pracowali, w ten sposób utrwalali przysługujące im prawa i obowiązki, które powinni przestrzegać. W internacie wychowankowie Samorządu wykonali gazetkę tematyczną na dany temat.

  Opiekunowie Samorządu podkreślali, że obowiązkiem wychowanka jest poznać swoje prawa po to, aby móc się upominać i w pełni z nich korzystać. Jednakże należy zaznaczyć, że z prawami związane są obowiązki i odpowiedzialność za własne postępowanie.

   

      Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: L. Trocińska i B. Młynarczyk

  Znamy Prawa i Obowiązki ucznia, wychowanka - Obrazek 1 Znamy Prawa i Obowiązki ucznia, wychowanka - Obrazek 2 Znamy Prawa i Obowiązki ucznia, wychowanka - Obrazek 3

  Aby zobaczyć więcej zdjęć kliknij link     http://soswchojna.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=221

  B.Z

 • Ogrodnicza galeria

  GALERIA

  warzyw i kwiatów z naszego ogrodu

   

  Prezentujemy w niej zdjęcia oraz opis warzyw i kwiatów

  uprawianych w naszym szkolnym ogrodzie.

  Galeria podzielona jest na dwie grupy tematyczne:

   

  A. WARZYWA,

  B. KWIATY.

   

  Ogrodnicza galeria - Obrazek 1

   

  Galerię wykonali ogrodnicy: Wiesław Wójcik, Marcin Szostak, Dawid Bartosik, Tycjan Kozdra, Tomek Halikowski, Bartek Góralski.

   

  Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

   

  Oto link:

   

  Ogrodnicza galeria - Obrazek 2

  www. GALERIA OGRODNICZA

   

 • Komputerowa Mądra Głowa

  15.03.2018

  Patryk Dereń i Michał Czarnota uczestniczyli w XIII edycji konkursu Komputerowa Mądra Głowa (wcześniej konkurs nosił nazwę - Internetowa Mądra Głowa) . I choć znaleźli się poza podium, to zdobyli wyróżnienie i  cenne nagrody oraz świetnie bawili się w towarzystwie innych uczniów szkół specjalnych. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Specjalnych nr 9 w Szczecinie. Patronat nad konkursem sprawuje Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz Urząd Miasta w Szczecinie. Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności posługiwania się komputerem , wzbogacanie wiedzy, nauka bezpiecznego korzystania z Internetu , unikanie zagrożeń występujących w sieci oraz przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Nasi wychowankowie biorą udział w tym konkursie już od roku 2007 , kiedy w naszej  bibliotece szkolnej powstało Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. Dla Patryka i Michała był to pierwszy  wyjazd na finał konkursu.

  Komputerowa Mądra Głowa - Obrazek 1 

  więcej zdjęć w albumie : http://soswchojna.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=219

                                  Opiekun : M. Paczkowska

   

 • HALOWA PIŁKA NOŻNA W STARGARDZIE

  14.03.2018

  W dniu 14 marca 2018 roku w Stargardzie odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców z rocznika 2002 r. i młodszych. Nasz Ośrodek reprezentowali Kamil Pitura, Mateusz Mielczarek, Mateusz Dopierała, Dawid Hołotczyk, Konrad Stańczak, Michał Papiński oraz Jacek Gołuch - bramkarz. Chłopcy dali z siebie wszystko. Zagrali naprawdę dobrze. Pomimo ogromnego wysiłku, który włożyli w grę zajęli wspólnie z drużyną ze Slawna  piąte miejsce.Pierwsi byli chłopcy z Wanierowa, drudzy ze Stargardu, trzeci z Suliszewa a czwarte miejsce przypadło drużynie z Pyrzyc.

   

  Przed nami kolejne zawody. W kwietniu nasi najlepsi biegacze przełajowi:  Nikola Danielczuk, Kamil Pitura, Grzegorz Gaweł pojadą na Mistrzostwa Polski do Ostrzeszowa a zaraz potem odbędzie się w Koszalinie  Wojewódzki Turniej Piłki Koszykowej dla chłopców z rocznika 2001 i młodszych. 

  Więcej zdjęć ze stargardzkiego  turnieju znajdziecie w albumie fotograficznym.laugh 

 • DZIEŃ KOBIET

            Dnia 8 marca chłopcy z grupy III z okazji Dnia Kobiet obdarowali wszystkie uczennice oraz Panie pracujące w naszym Ośrodku upominkami. Wcześniej wykonane przez wychowanków motylki ze słodkim dodatkiem wraz z najlepszymi życzeniami wywołały uśmiech na twarzach wszystkich kobiet.

   

  Osoby odpowiedzialne : Diana Atłas, Paulina Kloczkowska

   

  DZIEŃ KOBIET - Obrazek 1  DZIEŃ KOBIET - Obrazek 2  DZIEŃ KOBIET - Obrazek 3

  B.Z

 • XIII WOJEWÓDZKI KONKURS Z TECHNIKI „MOJE RĘCE MOGĄ WIĘCEJ”

      Dnia 6 marca 2018r w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chojnie już po raz trzynasty odbył się konkurs z techniki pod hasłem: ”MOJE RĘCE MOGĄ WIĘCEJ”.  Wzięło w nim udział dziewięć placówek , wszystkich uczestników wraz z opiekunami było około sześćdziesięciu osób. Swoimi umiejętnościami zdolnościami manualnymi uczestnicy mogli się wykazać w czterech technikach. W konkurencji kroju i szycia ręcznie szyli kwiatki z filcu . Mistrzynią w tym okazała się uczennica  ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pyrzycach  Martyna Kusztal. W konkurencji kulinarnej uczniowie piekli mufinki ozdabiali je kolorowymi lukrami. Tu najlepszy okazał się uczeń ze szkoły ze Schwedt Pascal Kruger. W obróbce drewna uczniowie wykonywali wieszaki. W tej dyscyplinie najlepszym okazał się Szymon Kowal ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie. W kategorii obróbki tworzyw sztucznych uczestnicy wykonywali drzewka wiosenne ze styropianu. Mistrzem tu okazał się Karol Kazimierski ze Szkoły Podstawowej nr 67 ze Szczecina. Po wykonaniu prace  zostały zaprezentowane na wystawie przy wspólnym stole abyśmy mogli je obejrzeć.  Wszyscy uczestnicy zarówno Ci wyróżnieni jak i pozostali otrzymali nagrody. Na koniec spotkania wszyscy wspólnie posilili się smaczną grochówką i pysznymi pączkami. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z pobytu w naszym Ośrodku. Wielokrotnie podkreślali serdeczną i przyjazną atmosferę panującą  w trakcie konkursu i zapewniali, że chętnie przyjadą do nas na kolejną edycję konkursu. Swoje zadowolenie uwiecznili w kronice Ośrodka. Nasi przyjaciele z Prenzlau  i Schwedt byli zachwyceni atmosferą panującą w trakcie imprezy. Pomysłodawcą i organizatorem tej imprezy była jak co roku Izabela Czajkowska. Współorganizatorami byli: Jadwiga Lipińska, Emilia Bucyk, Beata Doroszko, Barbara Młynarczyk, Michał Ignar, Dorota Szczygieł, Teresa Ochal-Żmijewska, Daniela Iskra, Karolina Dudek Śmiśniewicz, Jolanta Kożuszek-Stasiak.

 • Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

  Tegoroczna edycja konkursu matematyczno- przyrodniczego miała miejsce 27.02.2018r. Wzięło w niej udział 14 uczniów. Najlepszymi znawcami tematu okazali się Nikola Danielczuk z kl. VI i Kamil Pitura z kl. VII. Na II miejscu uplasował się Tomasz Halikowski z kl. II ZSZ, a na III miejscu Dawid Bartosik i Dawid Zdrada z kl. III ZSZ oraz Dominika Ostrowska z kl. II  GUZ. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

  Organizatorzy: Izabela Czajkowska, Magdalena Paczkowska, Dorota Wiatrowska, Jadwiga Lipińska

  Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy - Obrazek 1    Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy - Obrazek 2     Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy - Obrazek 3

 • HALOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA W LEKKIEJ ATLETYCE

  Tycjan Kozdra z naszego Ośrodka  halowym mistrzem świata w skoku wzwyż oraz wicemistrzem w skoku w dal podczas  Halowych Mistrzostw Świata w Val de Reuil we Francji – 2018 INAS WORLD INDOOR ATHLETICS 28.02 – 05.03.2018.

   

   

  http://flickr.com/photos/156770647@N06/sets/72157693608728405 

 • Wyróznienie Kariny Sobczyńskiej.

         Sobota 03.03.2018r była dniem, kiedy Dębnowski Ośrodek Kultury rozbrzmiał dźwiękami dziesiątek głosów i instrumentów. Wszystko za sprawą zorganizowanego po raz IV Dębnowskiego Festiwalu Muzycznego „Qltura Dźwięku”. Jak co roku najbardziej uzdolnieni wokaliści i instrumentaliści z całego regionu, rywalizowali ze sobą o laur zwycięstwa i wielkie festiwalowe Grand Prix. Przesłuchania konkursowe trwały dziesięć godzin. Zaprezentowały się 73 podmioty z Dębna, Drezdenka, Boleszkowic, Mieszkowic, Chojny, Kostrzyna nad Odrą, Rzepina, Troszyna, Zielina, Cedyni, Trzcińska-Zdroju i Morynia. Poziom był wysoki i niezwykle wyrównany dlatego też jury w składzie: Joanna Rau, Małgorzata Michalczyk, Bartłomiej Michalczyk i Amadeusz Ciesielski (przewodniczący) miało niezwykle ciężkie zadanie aby wytypować zwycięzców. Ostateczne wyniki wyglądają następująco: 

  Grand Prix (500 zł) – Zespół Black Birds - Prywatna Szkoła Muzyczna Michał Sobczyński w Kostrzynie
  II Nagroda (300 zł) – Martyna Bartosewicz - Centrum Kultury w Chojnie 
  III Nagroda (200 zł) – Sofia Jelonkiewicz - Miejski Dom Kultury w Rzepinie
  Nagroda Dyrektora DOK ( 100 zł) - Zespół Chilli Ja 
  Wyróżnienia : 
  • Fabian Kiciński- Trzcińskie Centrum Kultury 
  • Rafał Kowal - Centrum Kultury w Chojnie 
  • Maria Korostelova - Dębnowski Ośrodek Kultury 
  • Michelle Bednarowska- Centrum Promocji Kultury w Drezdenku 
  • Bartosz Żugaj- Zespół Szkół w Boleszkowicach 
  • Karina Sobczyńska - Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Chojnie
  • Miłosz Biliński - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mieszkowicach
  • Krzysztof Jeziorski - Dębnowski Ośrodek Kultury 
  • Wanessa Adamska - Centrum Kultury w Chojnie
  • Kinga Kościelna - Mieszkowice
  • Martyna Lewandowska - Centrum Kultury w Chojnie
  • Kajetan Januszkiewicz - Prywatna Szkoła Muzyczna Michał Sobczyński w Kostrzynie 
  • Paulina Cholewa - Gimnazjum im. J. Korczaka w Chojnie 
  • Hanna Ferfet – Centrum Kultury w Chojnie

  Wyróznienie Kariny Sobczyńskiej. - Obrazek 1

  Warto dodać że to juz kolejny wystep  Kariny w tym roku, gdyż już w styczniu nasza uczennica aktywnie uczestniczyła w Koncercie Charytatywnym organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dębnie. Karina jest jednoczesnie uczestniczką   "Koła artystycznego",  gdzie  doskonali swoje umiejetności muzyczne.  Zajęcia odbywają się zwykle w piątki o godz. 13.10, chętnych uczniów serdecznie zapraszam MJ.

 • WYNIKI KONKURSU

  Wyniki konkursu plastycznego

   na Postać Strażnika Internetu

  zorganizowanegow ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2018

   

  I miejsceKarolina Kowolik kl. I SPP

  II miejsceMarika Pietruszewska kl IV

  III miejsceNikola Danielczuk kl. VI

  Wyróżnienia:

  Kamil Bilski kl. I SPP

  Dawid Hołotczyk kl. V

  Julia Sulowska kl. V

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

  Organizatorzy

  J. Kłapouch, B.  Pasek – Macyszyn, M. Zagajewska

  WYNIKI KONKURSU - Obrazek 1  WYNIKI KONKURSU - Obrazek 2  WYNIKI KONKURSU - Obrazek 3  WYNIKI KONKURSU - Obrazek 4

  B.Z

 • Portret kota Cukierka

  01.03.2018

  Z okazji dnia kota , który przypada na dzień 17 lutego został zorganizowany konkurs plastyczno – czytelniczy pt: „Portret kota Cukierka” , na podstawie książek Waldemara Cichonia. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, zapoznanie z treścią serii książek dostępnych w bibliotece o niesfornym kocie imieniem Cukierek oraz rozwijanie zdolności twórczych dzieci. Wychowankowie zapoznawali się z treścią książek w czasie wspólnego czytania w grupach wychowawczych internatu, a następnie wykonywali prace w dowolnej technice plastycznej. Do konkursu zgłoszono 14 prac od 13 uczestników. Wyniki konkursu były następujące: I miejsce – Patryk Dereń, II miejsce – Anna Malcher, III miejsce – Malwina Narkiewicz. Zwycięzcy i uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami w czasie apelu czytelniczego podsumowującego konkurs. Prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w czytelni biblioteki szkolnej Ośrodka.

  Portret kota Cukierka - Obrazek 1

  więcej zdjęć w albumie: http://soswchojna.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=217

   

  Organizatorzy:  B.Doroszko, M.Paczkowska

  MP

 • Zabawa karnawałowo – walentynkowa

          13 lutego w naszym Ośrodku w auli szkolnej odbyła się zabawa karnawałowo- walentynkowa. Zabawa rozpoczęła się powitaniem wszystkich uczestników przez organizatorów zabawy i przybliżeniem tradycji walentynkowych. We wspólnej zabawie uczestniczyli rodzice naszych uczniów, którzy przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek.  Tradycją naszej zabawy jest poczta walentynkowa prowadzona przez panią Beatę . W czasie zabawy wręczane były kolorowe kartki z życzeniami, które wywołały wiele radości i uśmiechu na twarzach naszych wychowanków. Atrakcją wieczoru był ,, Taniec przebierańców” z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli, który porwał wszystkich w rytm ulubionej muzyki do tańca. Ciekawe stroje karnawałowe zostały nagrodzone dyplomami przygotowanymi przez p. Justynę. Były również konkursy walentynkowe, które wszystkich integrowały i sprawiły, że ten wieczór był wyjątkowy.

  Zabawa karnawałowo – walentynkowa - Obrazek 1  Zabawa karnawałowo – walentynkowa - Obrazek 2

  Aby zobaczyć zdjęcia kliknij poniższy link   

  http://soswchojna.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=215

  B.Z

   

 • BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU

  W dniu 13.02.2018r. w Ośrodku odbyły się zajęcia dla uczniów klas Szkoły Podstawowej dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu prowadzone przez pracowników Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Zajęcia ,,Mój smartfon- mój mały świat. Klikam z głową”  realizowane są w ramach kampanii społecznej Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, której celem jest promocja bezpieczeństwa w sieci oraz profilaktyka poprzez edukację. Kampania ma przybliżyć uczniom sposoby bezpiecznego poruszania się w kolorowym świecie internetu bez narażania siebie i rodziców na konsekwencje. Dla uczniów kl. I SPP, III SPP, I SB, II ZSZ, III ZSZ przeprowadzono zajęcia pod nazwą ,,Wiem, co podpisuję”, podczas których informowano o zagrożeniach związanych z podpisywaniem umów, smsach premiowanych oraz bezpiecznym korzystaniu z Internetu.

   

  Organizatorem spotkania była Magdalena Zagajewska.

   

  BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU - Obrazek 1   BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU - Obrazek 2 BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU - Obrazek 3

                             BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU - Obrazek 4

  B.Z

 • DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

    W Ośrodku w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu obchodzonego pod hasłem ,,Tworzymy kulturę w sieci” realizowane były działania mające na celu propagowanie bezpieczeństwa w internecie. Każda klasa opracowała ,,Kodeks internauty”. Przeprowadzono konkurs na plakat promujący postawę bezpieczną w Internacie. Uczniowie wykonali gazetki w szkole i internacie tematyczne dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu. W oddziałach klasowych przeprowadzono zajęcia z uczniami n/t zagrożeń i szans wynikających z korzystania z internetu.

   

  Osoby odpowiedzialne: Magdalena Zagajewska, Bernarda Pasek-Macyszyn, Justyna Kłapouch

   

  DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU - Obrazek 1   DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU - Obrazek 2   DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU - Obrazek 3

   

   B.Z

   

   

 • Zwycięstwo uczniów Ośrodka w ogólnopolskiej akcji ekologicznej

  KOLEJNY OGÓLNOPOLSKI SUKCES

  Uczniowie naszego Ośrodka zostali po raz czwarty z rzędu zwycięzcami prowadzonej pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ogólnopolskiej akcji ekologicznej zorganizowanej przez firmę EKOPHONE. Zbiórka zużytych telefonów komórkowych pozwoliła naszym uczniom znaleźć się w gronie jedenastu szkół – zwycięzców, którzy wykazali się największą aktywnością w tej akcji.

  Jak zwykle wielu uczniów naszego ośrodka przyczyniło się do tego sukcesu. Na szczególne uznanie zasługuje postawa i zaangażowanie Brygidy Koniecznej i Bartłomieja Góralskiego z naszej Branżowej Szkoły I Stopnia, którzy przynieśli do konkursu aż 33 telefony.

  Poniżej znajduje się oficjalna lista zwyciezców tego konkursu ze strony organizatora
  - firmy Ekophone.

   

  Zwycięstwo uczniów Ośrodka w ogólnopolskiej akcji ekologicznej - Obrazek 1

   

  Zwycięstwo uczniów Ośrodka w ogólnopolskiej akcji ekologicznej - Obrazek 2

   

  Zwycięstwo uczniów Ośrodka w ogólnopolskiej akcji ekologicznej - Obrazek 3

  Admin

 • HALOWY MITYNG LEKKOATLETYCZNY

  13 stycznia 2018 roku Tycjan Kozdra, Dawid Zdrada, Grzegorz Gaweł, Kamil Pitura oraz Mariusz Wypych brali udział w halowych zawodach lekkoatletycznych. Zapoznajcie sie z ich wynikami. 

  Aby to zrobić należy w wyszukiwarce wpisać ZZLA. Po wejściu na stronę ZZLA - czyli Zachodniopomorskiego Związku Lekkiej Atletyki należy znaleźć wpis ,, Wyniki Halowego Mityngu Lekkoatletycznego ".  Miłej lektury. Wyniki są niezłe.

  Przez ferie trenujemy!!! Już w marcu biegi przełajowe.smiley 

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Mieszka I w Chojnie
  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie, ul. Podmurze 4, 74-500 Chojna
 • 91 414 16 91

Galeria zdjęć