24 stycznia w Radomiu miał miejsce V Przegląd Kolęd i Pastorałek "Muzyczne Anioły". W tym roku odbył się on wyjatkowo w formie online. Przegląd został objęty honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Tomasika oraz Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego. Pośród wielu nadesłanych filmów II miejsce zajęła reprezentujaca nasz ośrodek uczennica klasy V -Karina Sobczyńska. Wcześniej otrzymała tytuł laureata 1 miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek ,, Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" który odbył się w Waganowicach (kat. osób z niepełnosprawnościami szkół podstawowych). Oraz 3 miejsce w XIII konkursie Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,,Niech kolęduje z nami świat" organizowanym przez Szkołę Podstawową im.Mieszka I w Mieszkowicach. Kolejne wystepy Kariny miały miejsce w lutym gdzie w Trzcińskim Domu Kultury zdobyła wyróznienie w konkursie "Piosenka miłosna" Serdecznie gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów! mj
Znamy nasze Prawa i Obowiązki
09.03.20214 marca odbyły się zajęcia , które miały na celu przypomnienie i utrwalenie praw i obowiązków ucznia, wychowanka. Na początku przekazana została informacja, że oprócz praw dzieci mają także obowiązki wynikające z roli ucznia, wychowanka. Wszyscy wychowankowie utrwalali treści zapisane w Statucie Ośrodka poprzez kręcenie kołem fortuny, na którym umieszczone były zapisy na kolorowych karteczkach. Kręcąc kołem musieli decydować czy jest to prawo czy obowiązek ucznia. Wychowankowie pracowali również w zespołach tworząc samodzielnie Alfabet dobrego zachowania oraz regulaminy zachowania się w różnych miejscach- w czasie lekcji, na korytarzu szkolnym, na stołówce, w czasie przerwy. Uczniowie chętnie pracowali, w ten sposób utrwalali przysługujące im prawa i obowiązki, które powinni przestrzegać Najmłodsi wychowankowie na podstawie kolorowych ilustracji rozpoznawali co jest prawem a co obowiązkiem ucznia. Nastąpiło również głośne odczytanie treści zapisanych w Regulaminie internatu:,, Czego się zabrania wychowankom w internacie?” Na zakończenie każda grupa otrzymała ,, Kodeks dobrego zachowania” w postaci kolorowych ilustracji i treści jako mini dokument dla utrwalenia swoich wiadomości.
Podsumowaniem spotkania przez organizatorów było podkreślenie, że obowiązkiem wychowanka jest poznać swoje prawo po to, aby móc się o nie upominać i w pełni z nich korzystać. Jednakże uczniowie zostali uświadomieni, że z prawami związane są obowiązki i odpowiedzialność za własne postępowanie.
Organizatorzy zajęć: B. Młynarczyk, B. Pasek-Macyszyn, M. Pluskot
6
ZNAMY MISTRZÓW ORTOGRAFII 2021
09.03.2021W lutym br. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu ortograficznego - „MISTRZ ORTOGRAFII”. Celem konkursu było rozwijanie przez uczniów wrażliwości ortograficznej, utrwalanie znajomości zasad poprawnej pisowni, doskonalenie umiejętności ortograficznych oraz wdrażanie do dbałości o poprawność zapisów trudnych wyrazów. W ramach konkursu uczniowie wypełniali tekst z lukami (inny dla każdego etapu edukacyjnego). Po sprawdzeniu prac przez organizatorów konkursu okazało się, że MISTRZAMI ORTOGRAFII 2021 zostali:
- JAKUB POPEREKA – w kategorii klas I-III SP
- PATRYCJA KUDER – w kategorii klas IV-VIII SP
- TOMASZ HALIKOWSKI – w kategorii klas I-III SBZwycięzcy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Organizatorami konkursu byli: J. Bancewicz, D. Wiatrowska, R. Dudek.
J.B.
"Logopedyczna gra planszowa" - konkurs
06.03.2021Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów, rodziców, wychowawców i nauczycieli
do udziału w konkursie„Logopedyczna gra planszowa”
Cele konkursu:
- Motywowanie do wspólnej zabawy.
- Zaangażowanie rodziców, wychowawców, nauczycieli i dzieci do rozwoju mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.
- Rozwijanie kompetencji komunikacyjnych.
- Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni twórczej oraz kreatywności u dzieci.
- Zachęcanie do współpracy: logopeda - rodzic - dziecko.
Termin oddania prac: do 25.03.2021 r., gabinet nr 15
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30.03.2021r., godz. 10.15
Warunki konkursu:
- Na konkurs należy przygotować grę planszową według własnego pomysłu.
- Gra musi zawierać różne ćwiczenia artykulacyjne i/lub materiał wyrazowy na jakąś głoskę (głoski szeregu szumiącego, syczącego, ciszącego, r, l, j, k, g, h, w, f, p, b, itp.) oraz instrukcję, w jaki sposób w nią grać.
- Przykładowe rodzaje gier/ pomocy logopedycznych:
- gra planszowa z kostką i pionkami
- memory ( np. pary przeciwieństw lub pary takich samych kart)
- Piotruś logopedyczny
- historyjki logopedyczne
- domino logopedyczne
- zilustrowane zagadki
- gry multimedialne
- obrazki „Co tu nie pasuje?”
- różnice między dwoma obrazkami
- tematyczne, np.: zawody, zwierzęta, jedzenie, pory roku, ubrania, pojazdy...
- i inne
4. Gra może zawierać również ćwiczenia aparatu mowy np. języka, warg, policzek (śmieszne minki, kląskanie, całuski, dmuchanie na lekki przedmiot itp.).
5. Praca może być wykonana techniką dowolną, w formacie A3 lub A4,
może być wykonana również w formie multimedialnej.6. Gra musi zawierać tytuł, instrukcję, pionki do gry.
7. Na odwrocie pracy musi znajdować się metryczka pomysłodawców :
imię i nazwisko, klasa, grupa.Ocenie podlegać będzie pomysłowość, estetyka wykonania pracy
oraz zgodność z podanym tematem konkursu.
Konkurs adresowany jest dla wszystkich uczniów oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców.Serdecznie zapraszam
Daniela Iskra
Nasze psy - wystawa
01.03.2021Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA PSA, KTÓRY PRZYPADA W DNIU 9 MARCA, BIBLIOTEKARZ ZAPROSIŁ WYCHOWANKÓW I PRACOWNIKÓW OŚRODKA DO PRZESYŁANIA ZDJĘĆ SWOICH PSÓW , Z KTÓRYCH POWSTAŁA PREZENTACJA I WYSTAWA ZDJĘĆ.Wcześniej chętni czytelnicy wypożyczali w bibliotece książki o psach i rozwiązywali zagadki poświęcone tym zwierzakom.
prezentację można obejrzeć tu: Nasze_psy(1).pptx
MP
ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - (NIE )ZAPOMNIANI BOHATEROWIE
28.02.2021Po II wojnie światowej nasza ojczyzna z rąk okupanta hitlerowskiego przeszła pod okupację sowiecką. Żołnierze , którzy nie zgadzali się na władzę stalinowską w powojennej Polsce płacili za swój opór zawsze najwyższą cenę . Śmierć .
1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych .
Z tej okazji członkowie koła historycznego przygotowali gazetkę ścienną . Na lekcjach historii można obejrzeć filmy edukacyjne . Każdy uczeń może również samodzielnie pogłębić swoją wiedzę historyczną biorąc udział w konkursie PAMIĘĆ O ŻOŁNIERZU WYKLĘTYM .
Pracownicze Plany Kapitałowe
22.02.2021Informacja dla instytucji finansowych zarządzających i prowadzących Pracownicze Plany Kapitałowe
Instytucje finansowe zarządzające i prowadzące Pracownicze Plany Kapitałowe zainteresowane świadczeniem tych usług dla pracowników SOSW w Chojnie proszone są o kontakt emailowy (osrodek@soswchojna.pl) lub telefoniczny (91414141691) w celu pozyskania stosownych plików do opracowania oferty.
Administrator strony
MISTRZ KALIGRAFII 2021 WYŁONIONY!!!
17.02.2021„Ci, którzy nie szczędząc sił, formują pięknie litery, którzy starannie kaligrafują słowa, są istotami szczęśliwymi.” ("Księga pytań" Edmond Jabes)
W pierwszym tygodniu lutego w naszym ośrodku odbył się konkurs "MISTRZ KALIGRAFII", którego celem było zachęcenie uczniów do pięknego pisania i estetycznego prowadzenia zeszytów. W dobie powszechnej komputeryzacji i zwolenników „klikania”, niezmiennym pozostał fakt, iż nasz charakter i styl pisania świadczy o nas samych. Dlatego namawiamy do starannego i pięknego pisania oraz do dbania o estetykę zeszytów.
W tym roku do konkursu swoje zeszyty zgłosiło dziewięcioro uczniów. Spośród nich wyłoniony został ten najładniejszy, przyznano też trzy wyróżnienia. I tak:
Zaszczytny tytuł „MISTRZA KALIGRAFII 2021" otrzymała:
PATRYCJA KUDER – klasa VII SP
Wyróżnienia otrzymali:
KAMIL BILSKI – klasa III SPP
MARIA WALCZAK – klasa V SP
MALWINA NARKIEWICZ – klasa VI SPZwyciężczyni i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy konkursu słodkie upominki.
Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do pięknego pisania, bo…… każdy może zostać Mistrzem Kaligrafii.
Organizatrokami konkursu były panie: Jolanta Bancewicz i Dorota Wiatrowska
JB
KOTY
16.02.2021Z OKAZJI DNIA KOTA, KTÓRY PRZYPADA W DNIU 17 LUTEGO, BIBLIOTEKARZ ZAPROSIŁ WYCHOWANKÓW I PRACOWNIKÓW OŚRODKA DO PRZESYŁANIA ZDJĘĆ SWOICH KOTÓW , Z KTÓRYCH POWSTAŁA PREZENTACJA , KTÓRĄ MOŻNA PODZIWIAĆ tu: Nasze_koty.pptx
A PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ
11MP
Konkurs plastyczny „Jem zdrowo i kolorowo”
16.02.2021„Jem zdrowo i kolorowo” to tytuł konkursu plastycznego na hasło i plakat na temat zdrowego odżywienia, który został zorganizowany w naszym Ośrodku.
Celem konkursu było kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, popularyzacja wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz rozwijanie kreatywności i twórczych umiejętności.
Prawidłowe żywienie dzieci i młodzieży jest warunkiem zdrowego rozwoju fizycznego i umysłowego, a także wzmacnia odporność organizmu. Zdrowa dieta dla dziecka to nie tylko dobrze skomponowany obiad, ale także przekąski, po które dzieci i młodzież sięgają w różnych sytuacjach i o różnych porach dnia.
Uczniowie i wychowankowie Ośrodka wykazali się dużą aktywnością i wyobraźnią. Na konkurs wpłynęło 13 prac. Prace ocenione były w dwóch kategoriach: plakat oraz hasło o zdrowym odżywianiu.
W kategorii najciekawszy plakat zwyciężyli:
I miejsce – Dżessika Pietruszewska
II miejsce – Grupa IV
III miejsce – Patryk Stańczak
Wyróżnienie otrzymali:
Dominika Ostrowska
Klasa I - III PUZ
W kategorii najciekawsze hasło zwyciężyli:
I miejsce – Sandra Kuballek
II miejsce – Daria Czerniakowska
III miejsce – Patrycja Kuder
Wyróżnienie :
Mateusz Dopierała
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkie nagrody pocieszenia.
Organizatorami konkursu były : I. Jeremicz i A. Kałużna
11
„Dzień Chruścika”
16.02.202111.02.2021 r. obchodziliśmy „Tłusty czwartek”. W ramach tego święta w Ośrodku odbyły się warsztaty pieczenia faworków. Uczniowie klasy I-III BS – kucharz zakasali więc rękawy i ruszyli do kuchni, by upiec smaczne faworki. Na początku warsztatów uczniowie przypomnieli sobie tradycje tego święta. Zadanie jak przystało na kucharzy okazało się bardzo łatwe. Zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa uczniowie mieszali składniki na ciasto, wyrabiali, wałkowali i wycinali faworki. Gotowe i posypane cukrem faworki wszystkim bardzo smakowały.
To był niesamowicie słodki dzień.
I. Jeremicz
A. Kałużna
W poszukiwaniu śladów chojeńskiego zamku
16.02.2021Członkowie Koła Historii Regionu i Koła Żywej Historii udali się w niedzielne południe w poszukiwaniu śladów – pozostałości zamku średniowiecznego, który został zniszczony wraz z umocnieniami przez mieszczan chojeńskich w roku 1349. Zamek był siedzibą wójtów i margrabiów. Udaliśmy się na małe wzniesienie terenu, który znajduje się nad rzeką Rurzycą, w pobliżu starego platana Olbrzyma i pozostałości młyna wodnego. Trudno dziś odnaleźć ślady zamku, który został zbudowany na obszarze wczesnośredniowiecznego grodu – blisko kościoła św. Trójcy (dawnego klasztoru Augustianów). W dalszą drogę udaliśmy się wzdłuż starych miejskich murów.
A. Krywalewicz
Książkowe zagadki o kotach
14.02.2021Z okazji zbliżajacego się dnia kota (17 luty) w bibliotece szkolnej czytelnicy mieli możliwość wypożyczania książek, których bohaterami były 'mruczki'. Wsród bogatego księgozbioru naszej biblioteki znajdują się zarówno publikacje popularnonaukowe poświęcone tym zierzętom jak również bajki, baśnie i powieści. Chętni czytelnicy wzięli również udział w konkursie zagadek i rebusów dotyczacych kotów.17 osób przyłączzyło sie do konkursu, zwycięzcą został : Kacper Frątczak.
MP
DUŻY IMPET NA DZIAŁANIA EKOLOGICZNE!
28.01.2021Działaj z imPETem!
Od września tego roku szkolnego nasza placówka bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Działaj z imPETem”. W trakcie realizacji tego programu są wyznaczane zadania, które wykonują uczniowie naszej placówki oraz dodatkowo uczniowie uczęszczający na zajęcia koła ekologicznego w ramach projektu ekologicznego pod tą samą nazwą „Działaj z imPETem”.
Podczas realizacji projektu uczestnicy koła ekologicznego przeprowadzili zarówno dla młodszych jak i starszych kolegów w szkole jak również w internacie zajęcia edukacyjne, których głównym celem było wykształcenie umiejętności właściwego postępowania z butelkami PET.
Za aktywny udział w tych zajęciach młodzi ekolodzy rozdawali swoim kolegom naklejki i kalendarzyki z informacją o programie edukacyjnym „Działaj z imPETem”.
Poniżej znajduje się link do filmu z jednych z zajęć z klasą 1-3 sp.
E.K.
Dla zbierających nagrody, a dla chorych zdrowie!
28.01.2021WIELKIE KASZTANOBRANIE
Jak co roku w naszej szkole organizowany jest konkurs ekologiczny „Wielkie kasztanobranie”. W tym roku również w konkursie wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas i oddziałów klasowych, którzy zbierane kasztany przynosili przez 2 miesiące do organizatora. Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z firmą Pharmeko skupującą kasztany do przetwórstwa farmaceutycznego (medycznego) i kosmetycznego. Od wielu lat konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, bo każdy uczestnik tego konkursu otrzymuje ciekawe i cenne nagrody. Nagrody są tym cenniejsze dla uczestników im więcej kasztanów dany uczeń nazbiera. W tym roku wśród nagród dla uczniów znalazły się między innymi plecaki, piórniki, sprzęt wędkarski, zegarki, kalkulatory, różnorodne gry, mini tablety i dużo słodyczy.
Uczniowie, którzy w tym roku nazbierali najwięcej kasztanów tym samym wygrywając konkurs to:
I miejsce Maria Walczak,
II miejsce Grzegorz Narkiewicz,
III miejsce Karina Sobczyńska.
Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i już zapraszają na WIELKIE KASZTANOBRANIE w przyszłym roku szkolnym.
E.K.
OGÓLNOPOLSKI SUKCES - Praca naszych ekologów została doceniona!
28.01.2021Sukcesy naszych uczniów
w ogólnopolskim konkursie ekologicznymCzłonkowie koła ekologicznego wzięli udział w ogólnopolskim konkursie na hasło ekologiczne dotyczące mobilnej strefy edukacyjnej zaaranżowanej w śmieciarce, we wnętrzu której można dowiedzieć się dlaczego i jak należy segregować odpady (w szczególności butelki PET), jak wygląda proces recyklingu i co może powstać w wyniku przetwarzania tych odpadów. Przed przystąpieniem do konkursu młodzi ekolodzy odbyli wirtualny spacer po interaktywnej wystawie zaaranżowanej we wnętrzu śmieciarki. W trakcie tego spaceru odpowiadali na pytania, rozwiązywali quizy, odszukiwali odpady do recyklingu i przygotowali gazetkę ekologiczną.
Po gruntownym przygotowaniu każdy mógł ułożyć dowolną liczbę haseł, które przesłane zostały na konkurs specjalną drogą on-line. Konkurs miał 2 edycje wrześniową i październikową. Jury konkursu w obu edycjach wybierało 20 najciekawszych haseł ekologicznych nadesłanych z całej Polski. Miło jest nam zakomunikować, że w edycji wrześniowej Tomasz Halikowski zajął II miejsce, a w edycji październikowej Oliwia Gutowska, która wysłała dwa hasła zajęła II i IX miejsce. Uczniowie otrzymali cenne nagrody wartości 140 zł każda!.
Miło jest nam zakomunikować, że w edycji wrześniowej Tomasz Halikowski zajął II miejsce, a w edycji październikowej Oliwia Gutowska, która wysłała dwa hasła zajęła II i IX miejsce. Uczniowie otrzymali cenne nagrody wartości 140 zł każda!.
Ta wiedza jest nam niezbędna
28.01.2021Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS
W grudniu jak co roku odbył się szkolny konkurs wiedzy o AIDS dla uczniów klas 5-8 sp, 1-3 bs i 1-3 spp. Uczniowie wcześniej dostali materiały do nauki, na podstawie których został utworzony test, który uczniowie rozwiązywali w czasie 45 minut. W konkursie wzięło udział sporo uczniów ale największą wiedzą z zakresu HIV i AIDS może pochwalić się Patrycja Kuder, która wygrała konkurs zdobywając najwyższą liczbę punktów za prawidłowo rozwiązane zadania.
Poniżej znajdują się miejsca i uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki. Zostali oni nagrodzeni nie tylko pochwałami do dziennika ale również dyplomami i ciekawymi nagrodami rzeczowymi.
I miejsce Patrycja Kuder
II miejsce Tomasz Halikowski
III miejsce Dominika Ostrowska, Anna Grzelak
E. K.
AKCJA EKOLOGICZNA !
28.01.2021Rebusy o segregowaniu odpadów
Pod takim hasłem odbyła się w naszej szkole akcja ekologiczna w ramach ogólnopolskie programu ekologicznego „Działaj z imPETem”. Każdy uczeń z naszej szkoły mógł rozwiązać w przeciągu 2 tygodni rebusy dotyczące segregowania odpadów, które były umieszczone na liściach drzewa dostępnego dla wszystkich na I piętrze korytarza szkoły. Uczniowie mogli rozwiązać maksymalnie 4 rebusy. Rozwiązania rebusów na oddzielnych, podpisanych kartkach przynosili do organizatora i wrzucali do specjalnie przygotowanego pojemnika. Po zakończeniu akcji za każdy dobrze rozwiązany rebus każdy uczeń otrzymał pochwałę do dziennika i 10 punktów (maksymalnie 40 punktów za wszystkie dobrze rozwiązane rebusy) ponadto wylosowano 4 uczniów, którzy dodatkowo otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe. Przeprowadzona akcja ekologiczna cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły począwszy od klas najmłodszych 1-3 sp, skończywszy na klasach najstarszych spp i branżowej szkoły. Akcja była nie tylko super frajdą ale również nauczyła każdego uczestnika właściwego postepowania z butelkami PET. Oto hasła prawidłowo rozwiązanych rebusów: NAJPIERW ODKRĘCAM, ZAWSZE OPRÓŻNIAM, ZGNIATAM DOKŁADNIE, SEGREGUJĘ DO ŻÓŁTEGO.
E.K.
Drugie życie dla odpadów? - MOŻNA !
28.01.2021Ozdoba choinkowa z butelek PET
Pod takim hasłem odbyła się w naszej szkole kolejna akcja ekologiczna w ramach ogólnopolskie programu ekologicznego „Działaj z imPETem”. Do akcji zostali zaproszeni zarówno uczniowie jak i całe klasy. Ważne było aby indywidualnie lub grupowo wykonać ozdobę choinkową / świąteczną wykorzystując różne odpady a w szczególności butelki PET. W akcji wzięły udział klasy 7-8 puz, 1 spp, 2 spp, 3 spp, 2-3 bs. Wykonano ciekawe ozdoby wykorzystując nie tylko butelki PET ale również zakrętki, kubeczki po jogurtach, kartoniki po papierze toaletowym itp. Wszystkie ozdoby zostały powieszone na choince, którą przygotowały klasy spp, na parterze korytarza drugiego budynku naszej szkoły. Wszyscy uczniowie przygotowujący ozdoby ekologiczne otrzymali od organizatora miłe upominki. Dzięki przeprowadzonej akcji biorący w niej udział poznali upcykling, czyli formę wtórnego przetwarzania odpadów, w wyniku którego powstają produkty o wartości wyższej, traktowane jako wartościowe surowce. Proces ten pozwala zmniejszyć zarówno ilość odpadów, jak i ilość materiałów wykorzystywanych w produkcji pierwotnej.
E.K.
WYNIKI KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ
25.01.2021SZKOŁA PODSTAWOWA
Średnia ocen:
Patrycja Kuder kl.VII– 5,00
Maria Walczak kl.V- 4,7
Karina Sobczyńska kl.V – 4,0
Frekwencja:
Patrycja Kuder – 100% (VII SP)
Wiktoria Iłło – 100% (VI SP)
Jacek Chomicz - 100% (VI PUZ)
Patrycja Kowalska - 100% (VI PUZ)
Jakub Popereka - 96,81% (III SP)
Bartłomiej Tarnowski – 96,53% (VII PUZ)
Zuzanna Majcher – 94,40% (VIII PUZ)
Dennis Wisłowski – 94,00% (II SP)
Mikołaj Kurpiel - 93,90% (II PUZ)
Wiktoria Jakubiak – 93,30% ( III PUZ)
Patryk Stańczak – 92,83% (VIII SP)
Oliwia Gutowska – 92,00% (VI SP)
Grzegorz Kuballek – 91,04% (VII SP)
WZOROWE ZACHOWANIE
Maria Walczak kl.V
Oliwia Gutowska kl.VI
Sylwia Portuś kl.VI
Patrycja Kuder kl.VII
BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA
I STOPNIA
Średnia ocen:
Tomasz Halikowski (kl.II)– 4,7
Anna Grzelak (kl.III) – 4,6
Agata Danielczuk (kl.III) – 4,16
WZOROWE ZACHOWANIE:
Mateusz Mielczarek
Samuel Pesta
Tomasz Halikowski
Anna Grzelak
Dorota Dziergas
Frekwencja:
Wioletta Borodajko – 99,00%
Andzelika Seremak – 96,00%
Miłosz Wiszniowski – 96,00%
Tomasz Halikowski – 93,3%
Samuel Pesta – 93,00%
Dorota Dziergas – 91,63%
Anna Grzelak – 90,13%
SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA
DO PRACY
Frekwencja:
Wiktoria Peterman – 100%(II SPP)
Dominika Ostrowska – 97%(II SPP)
Magdalena Madera- 97%(III SPP)
Kacper Siodłowski – 94%(II SPP)
Dominika Romanowska – 93%(II SPP)
Magda Wojtczak - 90%(III SPP)
Gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy!!!