• Sprzęt w naszym Ośrodku

• Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjnia zajęcia szkolne i pozwala uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

W ramach tego programu lista naszego nowoczesnego wyposażenia powiększyła się o:

• drukarkę 3D Bachach School,
          • mikrokontroler z czujnikami,
          • stację lutowniczą,
          • długopisy 3D,
          • sprzęt do nagrań dla nauki prezentacji swoich osiągnięć:
            • aparat fotograficzny Canon PowerShot SX430 IS,
            • kamera cyfrowa,
            • statyw z akcesoriami,
            • oświetlenie do realizacji nagrań,
            • mikroport,
            • mikrofon kierunkowy z akcesoriami,
            • gimbal do aparatów i kamer;
          • wyposażenie dodatkowe (do zajęć krawieckich i kulinarnych) - maszyny do szycia i sprzęt kuchenny.

Za sprawą otrzymanych pomocy dydaktycznych zajęcia w szkołach naszego Ośrodka będą prowadzone w sposób jeszcze ciekawszy, bardziej angażujący uczniów oraz jeszcze mocniej sprzyjający odkrywaniu ich talentów, rozwijaniu zainteresowań i osiąganiu kolejnych sukcesów.