Poniżej wyszczególniono sukcesy naszych dzieci

w roku 2014 w kategorii:

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W PRENZLAU

IV miejsce w turnieju międzynarodowym

W Prenzlau odbył się turniej piłki nożnej z udziałem siedmiu zespołów niemieckich i dwóch  polskich. Nasz zespół po bardzo dobrej grze zajął 4 miejsce nie przegrywając żadnego meczu, a Mirosław Jurecki został wybrany (spośród około 160 uczestników) najlepszym piłkarzem turnieju natomiast Adam Grzesiok najlepszym strzelcem turnieju – strzelił 5 bramek.

Ogólnopolska akcja ekologiczna

Laury dla Ośrodka

Uczniowie naszego Ośrodka zostali laureatami prowadzonej pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ogólnopolskiej akcji ekologicznej zorganizowanej przez firmę EKOPHONE. Zbiórka zużytych telefonów komórkowych pozwoliła naszym uczniom znaleźć się w gronie siedmiu szkół – laureatów, które wykazały się największą aktywnością w tej akcji.

IX wojewódzkim konkursie Internetowa Mądra Głowa

V miejsce w województwie

Nasz Ośrodek uczestniczy w tym konkursie od 2008 roku. Udział w finale konkursu poprzedzony został wielotygodniowymi przygotowaniami w pracowni ICIM biblioteki szkolnej. Na tegoroczny IX finał przyjechało 11 drużyn, nasz zespół (Karolina Kowolik  i Iwona Szpilska) zajął 5 miejsce.

Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego
          w biegach przełajowych

II miejsce w województwie

W Szczecińskim Lasku Arkońskim reprezentacja  naszej szkoły  uczestniczyła w  Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w biegach przełajowych . Marlena Gorczycka zajęła II miejsce w kategorii dziewcząt.

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD FORM TANECZNYCH
          "MAGIA TAŃCA" W SZCZECINIE

W Szczecinie odbył się Wojewódzki Przegląd Form Tanecznych „MAGIA TAŃCA”. Jak co roku artyści z całego województwa mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Nasz zespół  w składzie - Kasia Graniczna, Gabrysia Barańska, Marika Kuziak, Marlena Gorczycka, Barbara Iwańczak, Monika Wypych oraz Andrzelika Szpilka zaprezentował układ  do piosenki  "Temperatura” Seana Paulptea. Dziewczęta wywalczyły I miejsce w kategorii dancehall.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
          W LEKKIEJ ATLETYCE

Wysyp medali:

4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe na mistrzostwach województwa

W PYRZYCACH NASI UCZNIOWIE UCZESTNICZYLI W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE.  W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZAJĘLIŚMY   II MIEJSCE, GIMNAZJALIŚCI UPLASOWALI SIĘ NA VII POZYCJI A SZKOŁY ZAWODOWE ZAJĘŁY II MIEJSCE. POSZCZEGÓLNE MEDALE ZDOBYŁY NASTEPUJĄCE OSOBY: A. DANIELCZUK I MSC (RZUT P. PALANTOWĄ), T.KOZDRA I MSC (SKOK WZWYŻ, SKOK      W DAL), K.WITKOWSKA –I MSC (SKOK WZWYŻ), M.GORCZYCKA I MSC (800M),K.GRANICZNA II MSC (400M),D. ZDRADA-  II MSC(100M),G.KOZDRA- II MSC (200M), D.KRAWIEC –IIIMSC (SKOK WZWYŻ), S. BŁASZCZYK – III MSC (SKOK W DAL).

MISTRZOSTWA POLSKI

2 złote i 1 brązowy na mistrzostwach Polski

TRZY MEDALE TO TAKŻE KOLEJNE SUKCESY NASZYCH SPORTOWCÓW W MISTRZOSTWACH POLSKI, KTÓRE ODBYŁY SIĘ W OSTRZESZOWIE. PIERWSZE MIEJSCE ZAJĘLI TYCJAN KOZDRA (SKOK WZWYŻ -180 CM) ORAZ KINGA WITKOWSKA (SKOK WZWYŻ-117CM), KASIA GRANICZNA WYWALCZYŁA III MIEJSCE W BIEGU NA 200M (32,57)