• STRONA GŁÓWNA PLATFORMY

• DROGI UCZNIU !

W związku z tym, że nie chodzisz do szkoły powinieneś pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w domu. Na Platformie stale pojawiają się nowe przedmioty i materiały do zdalnej nauki - ODWIEDZAJ JĄ SYSTEMATYCZNIE. Klikaj na swoją klasę, następnie na przedmioty i sprawdzaj czy są dla Ciebie nowe informacje!!!

Czego potrzebujesz aby uczyć się z tej platformy w domu? Odp.  Wystarczy komputer (laptop, tablet) lub nawet smartfon i trochę chęci do nauki :)

1. SZKOŁA PODSTAWOWA

Poniżej znajdują się linki do klas, a następnie przedmiotów w szkole podstawowej, gdzie znajdziesz informacje i wskazówki do tematów lekcji. Ponadto wysłane zostały do Ciebie na Twój adres emailowy dodatkowe materiały (notatki z lekcji oraz zadania i pytania do powtórzenia) z niektórych przedmiotów. Jeżeli nie poradzisz sobie z obsługą poczty elektronicznej, to wówczas skorzystaj tylko z linków znajdujących się poniżej. ODPOWIADAJ NA E-MAILE, POTWIERDZAJ ICH OTRZYMANIE, ROZWIĄZUJ ZADANIA WSKAZANE DO ODESŁANIA I ODSYŁAJ - TO BARDZO WAŻNE!

KLASA 1          KLASA 2           KLASA 3

KLASA 4           KLASA 5           KLASA 6

KLASA 7              KLASA 8

2. SZKOŁA PODSTAWOWA - ODDZIAŁY PUZ

Poniżej znajdują się linki do oddziałów PUZ szkoły podstawowej oraz szczegółowe informacje dotyczące realizacji zdalnego nauczania w tych oddziałach

WYBIERZ ODDZIAŁ

KLASA 1-3PUZ           KLASA 4-6PUZ               KLASA 7-8PUZ

3. BRANŻOWA SZKOŁA

Poniżej znajdują się linki do klas oraz szczegółowe informacje dotyczące realizacji zdalnego nauczania w naszej branżowej szkole.

KLASA 1 BS           KLASA 2 BS          KLASA 3 BS

4. SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Poniżej znajdują się linki do klas oraz szczegółowe informacje dotyczące realizacji zdalnego nauczania w naszej szkole przysposabiającej do pracy.

KLASA 1 SPP           KLASA 2 SPP          KLASA 3 SPP

5. ZAJĘCIA WYCHOWAWCZE W INTERNACIE

Poniżej znajdują się linki do grup wychowawczych w internacie oraz szczegółowe informacje dotyczące realizacji zdalnych oddziaływań wychowawczych.

WYBIERZ GRUPĘ

GRUPA 1          GRUPA 2          GRUPA 3           GRUPA 4

6. POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

Tutaj znajdują się informacje dla uczniów i rodziców o trudnej sytuacji, grożących niebezpieczeństwach, stosowaniu się do zaleceń władz oraz zamieszczane są wskazówki, porady jak postępować w sytuacji kryzysowej.

POMOC PSYCHOLOGICZNA                POMOC PEDAGOGICZNA

7. BIBLIOTEKA

Tutaj znajdują się informacje dla uczniów z linkami do bezpłatnych e-booków, lektur, podręczników itp.

BIBLIOTEKA ELEKTRONICZNA

8. ŚWIETLICA SZKOLNA

Tutaj znajduje się tematyka zajęć, zadania i ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu

Życzymy miłej pracy i dużo zdrowia​​​!

Pracownicy pedagogiczni Ośrodka

Edycja Platformy: EK + Admin