• Wersje robocze - filmy

• Propozycja publikacji z wykorzystania sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości

Na zajęciach Koła Warcabowego „ORŁY CHOJNA”, jego uczestnicy z powodzeniem zgłębiają (od podstawowych do bardzo skomplikowanych) strategie gry stosowane w warcabach klasycznych. Efekty edukacji warcabowej rozwijającej logiczne myślenie, planowanie działań, przewidywanie skutków własnych decyzji widać na filmie, który został nagrany kamerą pozyskaną z programu #LaboratoriaPrzyszłości w celu nabycia przez uczniów umiejętności prezentacji swoich osiągnięć – także tych warcabowych. Uczeń klasy 8 SP prezentuje na tym filmie znaną niewielkiej ilości warcabistów, trudną strategię gry końcowej polegającą na złapaniu (max. w 16 ruchach) trzema swoimi damkami, jedną damkę przeciwnika. Zapraszamy do obejrzenia tego filmu - link poniżej.

Trojkat_Pietrowa.mp4